10.3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Z Rakiem za Pan Brat

W dniu 11 maja 2010 r. w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego pn. „ Z Rakiem za Pan Brat” zorganizowanego przez Polski Komitet Zwalczania Raka – Oddział Podkarpacki.
Celem konkursu było rozpropagowanie idei profilaktyki antynowotworowej.
W konkursie wzięło udział 42 uczniów z przemyskich placówek oświatowych, z których aż 32 to uczniowie Gimnazjum nr 4 w Przemyślu.
 
Laureatami konkursu zostały uczennice Gimnazjum nr 4 w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi :
I miejsce:      Klara Iwaniszyn – klasa II g/d
II miejsce:    Angelika Hawryłyk - klasa II g/c
III miejsce:   Ewa Szczepańska - klasa III g/c
 
Cenne nagrody w postaci plakatów z wydrukowanymi pracami nagrodzonych i wyróżnionych uczniów, certyfikatów PKZR oraz odtwarzaczy MP4 przekazał Prezes Polskiego Komitetu Zwalczania Raka Oddziału Podkarpackiego – Pan Jan Hołówka.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl