2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Terenowy LARP World of Warcraft "Tajemnica Wyżyny Arathi"

Terenowy LARP World of Warcraft "Tajemnica Wyżyny Arathi"

 

To pierwsza w Polsce impreza oparta na uniwersum popularnej gry World of  Warcraft. Organizatorem imprezy jest Przemyska Gildia Fantastyki we współpracy z Urzędem Miejskim Miasta Przemyśla oraz Szkołą Podstawową nr 14 im. Zjednoczonej Europy.

Impreza odbędzie się w dniach 21-23 maja 2010.

W piątek 21 maja 2010 w Szkole Podstawowej nr 14 odbędzie się m.in. konkurs strojów postaci World of Warcraft, konkurs wiedzy o World of Warcraft, turniej DOTA, prelekcja o uniwersum Warcrafta, pokaz gry Jugger i wschodniej sztuki walki Kendo. Otwarty będzie Games Room.

Start imprezy: 17:00.

W sobotę 22 maja 2010 o godz. 10:00 z parkingu przy sklepie "Biedronka" ul. Focha odbędzie się wyjazd na miejsce terenowego LARPa "Tajemnica Wyżyny Arathi". LARP trwać będzie do godz. 18:00, po czym nastąpi powrót do szkoły.

W tym samym czasie w Szkole Podstawowej nr. 14 będzie otwarty Games Room, w którym każdy chętny będzie mógł poznać i rozegrać partie w wiele gier planszowych lub karcianych.

Akredytacja (wstęp): 5 zł. Osoby niepełnoletnie potrzebują pisemnej zgody rodziców. Wzór znajduje się na stornie internetowej Przemyskiej Gildii Fantastyki.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na www.pgf.net.pl

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl