2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ukraińscy samorządowcy w Przemyślu

Grupa ukraińskich samorządowców (burmistrzowie lub ich zastępcy) 21 maja br. zakończy w Przemyślu wizytę w naszym województwie. Obywa się ona w ramach realizacji projektu "Jak zostać dobrym burmistrzem: szkolenie i wykorzystanie polskich doświadczeń  z zakresu samorządu terytorialnego". Ze strony ukraińskiej organizatorem wizyty jest Instytut Transformacji Społeczeństwa z Kijowa.

Program spotkania w Przemyślu (sala konferencyjna "Domku Ogrodnika") przewiduje m.in.: prezentację miasta i jego walorów turystycznych, informację nt. funkcjonowania Wydziału Funduszy Europejskich oraz pozyskanych przez Przemyśl  środków i zrealizowanych projektów, prezentację sposobów pozyskiwania inwestycji w mieście i przykłady inwestycji, a także przedstawienie systemu szkolnictwa i oświaty w Przemyślu. W części praktycznej goście zwiedzą Zakład Usług Komunalnych, Zniesienie oraz stok narciarski, a także oczyszczalnię ścieków. Dla chętnych dziennikarzy odbędzie się o godz. 15. 30 (również "Dom Ogrodnika") konferencja prasowa z uczestnikami wizyty.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl