10.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Terminy szkoleń dla organizacji pozarządowych

Informujemy o ustaleniu następujących tematów i terminów szkoleń:

1) "Przygotowanie wniosków w ramach otwartych konkursów ofert oraz pisanie programów profilaktycznych" - 28 maja 2010 r. (piątek) w godzinach od 10:30 do 13:00, Urząd Miejski w Przemyślu, Rynek 1, sala nr 18 (sala narad).
Prowadzący:
Danuta Wiech, Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Przemyślu,
Zbigniew Rużycki, Naczelnik Wydziału Sportu,
Monika Czuryk, pracownik Urządu Miejskiego w Przemyślu,
Robert Gawlik, koordynator ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi.

2) "Prawidłowe rozliczanie dotacji" - 11 czerwca 2010 r. (piątek) w godzinach od 10:00 do 13:00, Urząd Miejski w Przemyślu, Rynek 1, sala nr 18 (sala narad).
Prowadzący:
Monika Czuryk, pracownik Urzędu Miejskiego w Przemyślu.

3) "Nowelizacja ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie" oraz "Prawne podstawy działania stowarzyszeń, w szczególności obowiązki wobec organu nadzoru" - 17 czerwca 2010 r. (czwartek) w godzinach od 10:00 do 13:00, Urząd Miejski w Przemyślu, Rynek 1, sala nr 18 (sala narad).
Prowadzący:
Danuta Wiech, Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Przemyślu,
Robert Gawlik, koordynator ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Szkolenia będą dodatkowo wzbogacone przykładami dobrych praktyk, które zaprezentują przedstawiciele wybranych organizacji pozarządowych.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl