2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Profesjonalny streetworking w Przemyślu

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że w wyniku przyznania środków z budżetu Gminy Miejskiej w Przemyślu oraz porozumienia zawartego z Liderem projektu: Katolicką Świetlicą Profilaktyczno-Wychowawczą „ORATORIUM” w Przemyślu rozpoczął się projekt pt.

„Pomoc w organizowaniu profesjonalnego streetworkingu”.

Celem projektu jest powołanie zespołu streetworkerów w Przemyślu oraz wyposażenie jego przedstawicieli w umiejętności pracy „metodą streetwork” wraz z utworzeniem lokalnej strategii działania w zakresie pracy z dziećmi i młodzieżą spędzającą czas „na ulicy” miasta.

Szkolenia oraz wszystkie wytworzone produkty, dzięki dofinansowaniu przez Gminę Miejską Przemyśl, pozostają bezpłatne dla uczestników projektu. 

Wszystkich zainteresowanych udziałem w projekcie (organizowanych szkoleniach) serdecznie zapraszamy do zgłaszania swego w nim udziału.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków uczestnictwa znajdują się w serwisie www.STREETWORKING.pl (w zakładce „Projekty/Przemyśl”).

Zapraszamy również do zasięgnięcia dodatkowych informacji:
Pani Małgorzata Bazan, Koordynator Projektu, dyżurująca od poniedziałku do środy w godzinach 16:30-18:30 oraz czwartek 14:30-17:30 w Katolickiej Świetlicy Profilaktyczno-Wychowawczej „ORATORIUM”, mieszczącej się przy ul. Basztowej 15 w Przemyślu, tel. 16 678-61-41;
Pan Tadeusz Maźnik, codziennie w godzinach 07:30-15:30,
Wydział Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Przemyślu, ul. Ratuszowa 10 A, tel. 16 678-40-10.

Uprzejmie prosimy o rozpowszechnienie informacji nt. projektu wśród Państwa pracowników i wolontariuszy. Wyrażamy przekonanie, że realizowana przez nas inicjatywa spotka się z Państwa przychylnym przyjęciem.

PDFUlotka

PDFPlakat

PDFFormularz zgłoszeniowy

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl