1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

IV Festiwal Filmów Kina Niezależnego CK OFF

28 – 29 maja - sala widowiskowa CK
IV Festiwal Filmów Kina Niezależnego "CK OFF"
wspólnie z Przemyską Grupą Filmową „Zwellinder”
(wstęp wolny)


Festiwal przeznaczony jest dla twórców niezależnych oraz studentów kierunków filmowych, bez ograniczeń wiekowych. Organizatorzy nominują do pokazów kilkanaście filmów, które oceniane są przez profesjonalne jury. Festiwal to nie tylko filmy. Organizatorzy uatrakcyjniają filmowe święto o projekcje videoartów, koncerty i pokazy specjalne. Festiwal spotyka się z dużym zainteresowaniem lokalnej społeczności – na widowni zasiada 200 osobowa publiczność oklaskując najlepsze filmy fabularne, dokumentalne i animacje polskiej sceny niezależnej.Szczegółowe informacje na temat festiwalu:

www.ckoff.prv.pl i www.zwellinder.pl/ckoff
Tydzień wcześniej:

Grupa Zwellinder i Solfernus Video zapraszają na premierę filmu "Ostatni Husarz" wg opowiadania S. Mrożka o tym samym tytule (scenariusz i reż. Irex Janion).

Pokaz odbędzie się w gmachu Muzuem Narodowego Ziemi Przemyskiej 22 maja 2010, o godzinie 19.00.

Razem z grupą Zwellinder filmy zaprezentuje Filmowe Podlasie Atakuje! - czyli zestaw kreatywnych obrazów filmowych z Białegostoku.

Przybliżymy też co, jak i kiedy na IV Festiwalu Kina Niezależnego CK OFF. Zapraszamy!

www.ckoff.prv.pl - festiwal kina niezależnego w Przemyślu
www.zwellinder.pl - niezależna grupa filmowa z Przemyśla

 

JPGCK OFF 2010

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl