9.6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wiosenne zawody dla najmłodszych

W dniu 30.04.2010 r. w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu odbyły się wiosenne zawody dla uczniów nauczania zintegrowanego.

W zawodach wzięło udział sześćdziesięciu uczniów. Reprezentacje poszczególnych klas, wraz ze swoimi wychowawcami, rywalizowały w wielu konkurencjach zwinnościowo – szybkościowych.

Dzieci sprawdzały swoją sprawność m.in. w biegu z piłkami, w workach oraz wykazywały się umiejętnościami piłkarskimi w strzelaniu do bramki.

Słoneczna pogoda dopełniała atmosferę sportowych emocji. Drużynom kibicowali koledzy i koleżanki jak również rodzice.

Zabawa w życiu dziecka odgrywa niezwykle ważną rolę. Dlatego planuje się wpisać naszą wiosenną zabawę, na stałe, w szkolny kalendarz imprez sportowych.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl