20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Super Sprint SZiK KAZANÓW 2010

Auto-Sport-Klub w Przemyślu już po raz czwarty zaprasza na próbę górską „Super Sprint SZiK KAZANÓW 2010”. Impreza odbędzie się 15 maja 2010 r., będzie to jeden odcinek specjalny, który należy pokonać pięć razy, pierwsze dwa przejazdy będą treningowe natomiast trzy kolejne będą się wliczały do punktacji końcowej. Długość odcinka specjalnego wynosi około 1000 m, całkowita długość trasy około 5000 m. Start i biuro zawodów będą zlokalizowane na ul. Opalińskiego. Impreza jest przeznaczona dla wszystkich posiadaczy prawa jazdy i czterech kółek, chcących spróbować swoich sił w sportowej rywalizacji. 
Wysokość wpisowego wynosi 60 zł, w tym ciepły posiłek dla załogi. 
Zapisy i regulamin na stronie www.ask-przemysl.pl. 
Sponsorem głównym jest firma SZiK, dystrybutor części samochodowych z Tyczyna, sponsorami firmy FHU Auto-Fan Robert Żero i Firma Motoryzacyjna Pudlik & Ostrowski z Przemyśla.ZAPRASZAMY!!!

 

 

 

 


Szczegółowe informacje w załącznikach.

DOTNULL

PDFNULL

DOTNULL

JPGNULL

JPGkazanów2010plakat.jpg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl