1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Delegacje Miast Partnerskich w Przemyślu

Podczas tegorocznej majówki w Przemyślu gościli przedstawiciele Miast Partnerskich: Egeru i Paderborn i Mościsk. W dniu 1 maja br. odbyło się oficjalne spotkanie z Robertem Chomą Prezydentem Miasta Przemyśla w Urzędzie Miejskim. Uczestniczyli w nim udział Heidi Wernerus Neuman Honorowa Obywatelka Przemyśla wraz z małżonkiem oraz Lászlo Habis Burmistrz Egeru i Janós Szeleczki Wiceburmistrz Egeru.
W Podkarpackim Jarmarku Turystycznym, zaprezentował się węgierski producent wina József Hágymasi. Goście wzięli również udział w uroczystościach państwowych obchodzonych w pierwszych dniach maja. Na zaproszenie Prezydenta Miasta Przemyśla z okazji jubileuszu Zespołu Pieśni i Tańca Przemyśl w uroczystościach 3-cio majowych udział wzięły Zespoły Folklorystyczne z Egeru, Kamieńca Podolskiego i Humennego.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGDelegacje Miast Partnerskich w Przemyślu

JPGDelegacje Miast Partnerskich w Przemyślu

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl