19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

Z okazji Święta Flagi Rzeczypospolitej 2 maja br. o godz. 12.00 na Rynku  rozpocznie się uroczystość z udziałem władz miasta, kompanii reprezentacyjnej i orkiestry wojskowej. Poprzedzi ją przemarsz ulicami Starego Miasta. Zapraszamy do udziału w uroczystości.

W ostatnich dniach Prezydent Miasta Przemyśla zwrócił się do administratorów i zarządców budynków w naszym mieście z apelem o wywieszenie flag w okresie 1- 3 maja: "Proponuję, aby w duchu wspólnoty narodowej przystąpić do majowych świąt i zachęcam do umieszczenia flag na Państwa budynkach. Podkreślmy wyjątkowość tych dni i nasze przywiązanie do symboli narodowych."

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl