16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wojewódzki Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy „Poznajemy Ojcowiznę”

Wojewódzki Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy „Poznajemy Ojcowiznę” ma na celu pogłębianie wiadomości o miejscu zamieszkania, historii rodziny i historii szkoły. Rozgrywany jest w kategorii indywidualnej i zespołowej. 

Współorganizatorami konkursu są Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej oraz Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Finalistką konkursu, w roku szkolnym 2009 / 2010, została uczennica Szkoły Podstawowej nr 5 im. Bohaterów Września w Przemyślu - Gabriela Kogut z klasy Vc – zajęła III miejsce.  Opiekunką była p. Aniela Leszczak.

Gabrysia dodatkowo otrzymała nagrodę za odwagę i piękne słowa, które skierowała do wszystkich organizatorów konkursu. Podziękowała także swoim babciom, które miały swój wkład w jej sukces.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl