11 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kolejne nominacje i wyróżnienie sportowe dla miasta Przemyśla !

W drugiej edycji Konkursu Oskary Sportowe Gminess 2009 otrzymaliśmy nominację w kategorii „Sport Dzieci i Młodzieży”.
W piśmie skierowanym do Pana Roberta Chomy Prezydenta Miasta Przemyśla organizatorzy konkursu napisali m.in.: „Jesteśmy szczególnie ukontentowani, że nominacja dotyczy tej dziedziny Państwa działalności, która wymaga niepospolitej kreatywności oraz niezwykłego zaangażowania. Z pewnością takie wyróżnienie i być może zwycięstwo w tej kategorii przyczyni się do podniesienia atrakcyjności Państwa miasta.”
W konkursie „Sportowa Gmina” organizowanym przez Polski Klub Infrastruktury Sportowej, Kapituła przyznała Miastu Przemyśl wyróżnienie „Sportowa Gmina”. Wyróżnienie przyznawane jest samorządom, za inwestycje w nowoczesną bazę sportową i rekreacyjną oraz skuteczne realizowanie programu rozwoju sportu i rekreacji w gminie.
Uroczystość wręczenia Wyróżnienia „Sportowa Gmina” odbędzie się w dniu 21 kwietnia br. podczas Dorocznej Konferencji Członków Polskiego Klubu Infrastruktury Sportowej w Dźwirzynie k/Kołobrzegu.

Dostrzeganie przez organizatorów ogólnopolskich konkursów w dziedzinie sportu i rekreacji naszych działań w tym zakresie nie byłoby możliwe bez codziennej pracy wszystkich zawodników, trenerów i wolontariuszy oraz odpowiedniego wspierania ich przez samorząd lokalny. Gratulujemy wszystkim i nie ukrywamy, że cieszą nas te kolejne wyróżnienia osiągnięte w skali kraju, oczywiście zdając sobie sprawę z tego, ile mamy jeszcze do zrobienia na rzecz rozwoju sportu i rekreacji w naszym mieście.
Opublikował:  | Data publikacji: 21-04-2010 15:54
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 13-03-2012 15:13