1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Konkurs fotograficzny "Portret mojego miasta"

„PORTRET MOJEGO MIASTA”

 

„Wszystko tu znam od dziecka i ukochałam wszystko” śpiewała Irena Santor o swoim mieście. A przecież każdy z nas ma we własnym mieście czy miasteczku takie miejsca, które szczególnie lubi, do których wraca z daleka i którymi chciałby się pochwalić. Pokażcie innym, jakie piękne są polskie miasta i miasteczka, pokażcie, dlaczego Wasze miasto jest wyjątkowe! Czekamy na zdjęcia prezentujące miasto widziane z bliska i z daleka, miasto nocą i jego codzienność, wspaniałe zabytki i parki, a także na nietypowe, „inne” ujęcia. Ruszajcie w miasto!

Zdjęcia można zgłaszać w kategoriach: na rynku i w zaułku, miejska panorama, w blasku księżyca, dzień jak co dzień, uwaga zabytek!, zielone oblicze miasta oraz inne spojrzenie na miasto.

Nagrodami w konkursie są: aparat fotograficzny, vouchery na zakupy produktów marki Campus i Alpinus w sklepach Planet Outdoor, kosmetyki firmy FARMONA oraz przewodniki z serii Polska Niezwykła wydawnictwa Demart.

Uwaga! Niezależnie od werdyktu jury, przyznane zostanie wyróżnienie specjalne – wyboru dokonają internauci, głosując na najlepsze zdjęcie przez tydzień po zakończeniu konkursu.

Konkurs trwa od 2 kwietnia do 30 czerwca 2010r.

Organizator konkursu:

www.polskaniezwykla.pl

JPGkonkurs

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl