9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Miejsce dla pierwszaków

W Szkole Podstawowej nr 5 im. Bohaterów Września w Przemyślu znajdują się sale lekcyjne stworzone specjalnie dla pierwszoklasistów. Maluchy czują się w nich wyśmienicie, gdyż klasy są kolorowe, bajecznie ozdobione i bardzo przytulne. Dzieci mają miejsce do nauki i zabawy.

Przestrzeń jest tak zaaranżowana, aby najmłodsi mogli bezpiecznie i wesoło spędzać czas. Są ławeczki, jak to w szkole, ale także kolorowe wykładziny, na których z miłą chęcią można pobrykać lub odpocząć, dużo kolorowych tablic edukacyjnych, zabawek i pomocy naukowych. W tych klasach naukę łączy się z wesołą zabawą, a czas mija szybko i miło. Jest przytulnie - jak w domu i kolorowo - jak w świecie bajek.

Dbamy także o to, żeby maluchy odżywiały się zdrowo w czasie pobytu w szkole. W stołówce mogą zjeść obiad za symboliczną kwotę 2,5 zł lub skorzystać z dofinansowania. Najmłodsi uczniowie przebywają w stołówce w oddzielnych godzinach, niż ich starsi koledzy. Mają zagwarantowany spokojny posiłek wśród rówieśników.

W klasie pierwszej będą uczniowie w tym samym wieku, do grupy sześciolatków nie będą uczęszczać dzieci siedmioletnie.

W szkole znajduje się także sala zabaw. Najmłodsze pociechy znajdą w niej przeróżne zabawki edukacyjne, przyrządy do ćwiczeń ruchowych, materace i maty. Są tam ogromne puzzle piankowe, wieże, drabinki - słowem wszystko, co cieszy małe dzieci.

Zatem najmłodsi uczniowie mogą w naszej szkole nauczyć się wielu przydatnych rzeczy, wesoło i bezpiecznie pobawić oraz zjeść ciepły i smaczny posiłek.

JPGNULL (133,49KB)

JPGNULL (82,72KB)

JPGNULL (156,34KB)

JPGNULL (138,66KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 16-04-2010 08:12
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 16-04-2010 08:12