19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

PWSW zaprasza na Marsz Pamięci i Mszę Świętą

Wspólnota Akademicka Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu zaprasza studentów i mieszkańców Przemyśla na Mszę Świętą w intencji Prof. dr. hab. Janusza Kurtyki, która odbędzie się w do Bazylice Archikatedralnej o godz. 18.00 w dniu 15 kwietnia br. Mszę Świętą poprzedzi Marsz Pamięci ku czci zmarłych w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. Przejdzie on ulicami I Armii Wojska Polskiego, Siemiradzkiego, Mickiewicza, Franciszkańską do Archikatedry Przemyskiej. Wymarsz o godz. 16.45 spod Pałacu Lubomirskich.

Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu informuje również, że w dniu 16 kwietnia o godz. 9:00 w Kaplicy Św. Michała Archanioła przy ul. Bakończyckiej odbędzie się Msza Święta w intencji tragicznie zmarłego Profesora dra hab. Janusza Kurtyki oraz pozostałych ofiar katastrofy pod Smoleńskiem.

 

źródło: PWSW w Przemyślu

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl