19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kondolencje Miast Partnerskich

Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla oraz Rafał Oleszek Przewodniczący Rady Miejskiej w Przemyślu w imieniu mieszkańców złożyli kondolencje na ręce Bronisława Komorowskiego Marszałka Sejmu RP oraz Donalda Tuska Prezesa Rady Ministrów.

„W obliczu tej wielkiej, nieopisanej tragedii narodowej, która dotknęła nas wszystkich, łączymy się w smutku i żałobie z najbliższymi Ofiar, składając im w imieniu mieszkańców Przemyśla i władz samorządowych miasta najszczersze wyrazy współczucia.
Nasze myśli i modlitwa są z Wami".


Na ręce Prezydenta Przemyśla wpłynęły kondolencje od Przedstawicieli Miast Partnerskich Przemyśla. Osobiste wyrazy współczucia złożyła Honorowa Obywatelka Przemyśla Heidi Wernerus Neuman oraz Mer Mościsk Ihor Czopko.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl