10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wirtualny spacer po Przemyślu - nowe panoramy

Zapraszamy do obejrzenia nowych panoram w naszym wirtualnym spacerze po Przemyślu.

Dodaliśmy 2 panoramy ze stoku narciarskiego oraz zachęcamy do "spacerku" po wnętrzach niektórych atrakcyjnych obiektach:

Kościół Franciszkanów
Kościół Karmelitów
Archikatedra Rzymskokatolicka
Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej
Muzeum Fajek i Dzwonów (2 pomieszczenia)
Muzeum Historii Miasta (2 izby)

 

Aby wziąć udział w wirtualnym spacerze po Przemyślu wystarczy kliknąć w baner znajdujący się w menu po lewej stronie na głównej stronie (www.przemysl.pl).:

Istnieje również możliwość bezpośredniego dostępu do wirtualnej wycieczki, która jest dostępna pod adresem: http://www.backup.przemysl.pl/wirtualny/

Autorem wirtualnego spaceru po Przemyślu jest mieszkaniec naszego miasta – Tomek Trojnar, fotografik, autor wielu przepięknych i niebanalnych zdjęć. Jego prace można podziwiać na stronie: http://tomektrojnar.com. Tomek, jest m.in. autorem zdjęcia pt. „Wybrzeże Jana Pawła II, kilka minut po 7…”, które wygrało konkurs fotograficzny organizowany przez Stowarzyszenie Miast Króla Kazimierza Wielkiego. Zdjęciem tym w konkursie pt. „Grody Kazimierza Wielkiego – ich tradycje oraz współczesność” pokonał 36 uczestników, którzy nadesłali w sumie ponad 650 fotografii i tym samym zajął pierwsze miejsce.

 

 

JPGZrzut ekranu (251,26KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 31-03-2010 10:01
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 01-06-2017 12:14