7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ostatnia szansa na zakup 40 Półgroszy Przemyskich

Sporym powodzeniem cieszyły się wybite w zeszłym roku przez Mennicę Polską dukaty lokalne pod nazwą 40 Półgroszy Przemyskich. Dla wszystkich chętnych do nabycia tych niezwykle cennych dukatów mamy dobrą informację.

Można nabyć jeszcze ostatnie kilkadziesiąt sztuk 40 Półgroszy z limitowanej ilości 500 sztuk. Jest to już ostatnia okazja do nabycia tych srebrnych monet, Półgrosze mogą być doskonałym prezentem np. dla byłych mieszkańców Przemyśla, których odwiedzimy z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Te ostatnie sztuki monet można nabyć jedynie osobiście i tylko w Przemyskiej Informacji Turystycznej przy ul. Grodzkiej 1. Wartość monety 40 Półgroszy wynosi 200 zł. Są też to nabycia 4 Półgrosze Przemyskie, monetę o tym nominale można otrzymać za 4 zł.

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl