10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

VII Konkurs Wiedzy Technicznej oraz V Konkurs Informatyczny dla Gimnazjalistów w ZSIiM w P-ślu

Konkursy wiedzy, które stały się tradycją, a zarazem wizytówką Zespołu Szkół Informatycznych i Mechatronicznych w Przemyślu, rozpoczęły się o godzinie 10.00 od uroczystego powitania przybyłych. Czterdziestu dwóch uczestników oraz ich opiekunów przywitali Pani Jolanta Borowiec, Wicedyrektor ZSIiM w Przemyślu oraz Pan Piotr Idzikowski, Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Przemyślu, który przedsięwzięcie objął honorowym patronatem.

Po zapoznaniu się z harmonogramem, uczestnicy przystąpili do udziału w części teoretycznej konkursu, tj. pierwszym jego etapie. Do etapu drugiego, tj. części praktycznej, zakwalifikowali się gimnazjaliści, którzy uzyskali największą liczbę punktów z teorii.

O godzinie 13.30 nastąpiło ogłoszenie wyników i rozdanie nagród. Nagrody ( odtwarzacze MP3, kamery internetowe, pendrive`y i inne) wręczył zwycięzcom Pan Piotr Idzikowski. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy uczestnictwa, a ich opiekunowie - serdeczne podziękowania za trud włożony w przygotowanie młodzieży.

JPGNULL (79,13KB)

JPGNULL (420,04KB)

JPGNULL (79,47KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 25-03-2010 14:57
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 25-03-2010 14:59