9.6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dzień otwarty w Zespole Szkół Informatycznych i Mechatronicznych w P-ślu

19 marca 2010 r., kolejny już raz zorganizowany został w Zespole Szkół Informatycznych i Mechatronicznych w Przemyślu  DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY. Organizacja DNI OTWARTYCH ma na celu  przybliżyć  uczniom ostatnich klas gimnazjów ofertę edukacyjną szkoły. Jest również doskonałą okazją do zaprezentowania szerszej społeczności dorobku uczniów  i nauczycieli ZSIiM w Przemyślu.

Tego roku goście zapoznali się z prezentacją multimedialną o szkole, obejrzeli pracownie specjalistyczne oraz komputerowe, a także  wzbudzające wiele emocji, nowoczesne pomoce dydaktyczne - roboty Lego Mindstorms. Dodatkową, oprócz słodkiego poczęstunku, niespodzianką dla gimnazjalistów i ich opiekunów była loteria fantowa przygotowana przez uczniów i nauczycieli ZSIiM w Przemyślu.

Podczas DNIA OTWARTEGO SZKOŁY  odwiedziło ZSIiM w Przemyślu ponad dwustu gimnazjalistów! Taka wysoka frekwencja świadczy niewątpliwie o powracającym zainteresowaniu kierunkami technicznymi wśród młodych ludzi.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl