18.1 °C
×

Międzywojewódzkie Zawody Przełajowe w kategorii młodzików /95-96/ oraz eliminacje do Mistrzostw Polski juniorów mł. /93-94/

13 marca w trudnych warunkach atmosferycznych odbyły się w Tarnowie międzywojewódzkie zawody przełajowe w kategorii młodzików /rocznik 95-96/ oraz eliminacje do Mistrzostw Polski w kategorii juniorów młodszych /rocznik 93-94/.W nieoficjalnej punktacji wśród 22 klubów z województw, małopolskiego i podkarpackiego młodzicy UKS "Tempo 5 POSiR" Przemyśl zajęli bardzo wysokie czwarte miejsce /14pkt/ ulegając w tej klasyfikacji tylko MLUKS Tarnów /21pkt/, Victorii Stalowa Wola /20pkt/ i ULKS Fajfer 2001 Łapanów /18pkt/.
/2000m/ - 17 miejsce Trawka Monika
W eliminacjach do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych zaprezentowało się dwoje naszych zawodników: Wyka Weronika, która pewnie wygrała dystans 2000m oraz Ams Tomasz - ósmy na 3000m. Obydwoje zakwalifikowali się do finałów, które odbędą się 27 marca w Chorzowie. Bardzo dobrze zaprezentowali się najmłodsi przemyślanie. Wśród dzieci młodszych zwyciężyła Angelika Semerko /rocznik 99/ a Wiktoria Wywrot zajęła trzecie miejsce w kategorii dzieci starszych /rocznik 97/. Chłopcy starsi zajęli następujące lokaty: Kukurski Piotr - czwarte , Herda Krzysztof - piąte, Reszka Jakub - siódme i Lenius Marek - ósme miejsce. Najmłodsi rywalizowali na dystansie 1000m.