9.6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Woda źródłem życia

Dnia 4 marca 2010 r. w Szkole Podstawowej Nr 11 w Przemyślu odbyły się zajęcia ekologiczne dla klas III-VI. Prowadzone były przez pracowników Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie i w Przemyślu przy współpracy z Arboretum w Bolestraszycach, w ramach zbliżającego się Światowego Dnia Wody. W trakcie spotkania poruszone zostały tematy z zakresu: zasoby wodne świata, znaczenie wody w przyrodzie, degradacja wód, wykorzystanie wody przez człowieka. Zajęcia odbywały się w grupach przy dużym zainteresowaniu uczniów, zwłaszcza w trakcie doświadczeń prowadzonych przez gości.

Tego typu spotkania są bardzo ważne dla młodych ludzi. Uzmysławiają im potrzebę ochrony szeroko rozumianego środowiska naturalnego.

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl