19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Podziękowania Stowarzyszenia „Family Cup”

Stowarzyszenie Family Cup oraz Wydawnictwo Family Cup Sp. z o.o. w bieżącym roku obchodziło jubileusz XV – lecia organizacji zawodów „Family Cup”. Z tej okazji podczas uroczystości w Wierchomli w sobotę 6 marca br. Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla otrzymał podziękowania za wieloletnią przyjaźń, wsparcie i współpracę.
Stowarzyszenie Family Cup jest organizatorem corocznego cyklu zawodów sportowych dla amatorów w dyscyplinach takich jak: narciarstwo zjazdowe, narciarstwo biegowe, snowboard, kolarstwo górskie, tenis oraz pływanie. Z okazji tego pięknego jubileuszu składamy życzenia wszelkiej pomyślności w realizacji przedsięwzięć i poszerzania oferty o kolejne dyscypliny sportowe. 

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGPodziękowania Stowarzyszenia „Family Cup”

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl