6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Cała Polska czyta dzieciom

VIII Finał coraz bardziej popularnej kampanii "Cała Polska czyta dzieciom" odbędzie się w najbliższy poniedziałek, tj. 8 marca br. w Warszawie w Teatrze Żydowskim. Prezes Fundacji ABCXXI Pani Irena Koźmińska poinformowała Prezydenta Miasta Przemyśla, że w ramach tej uroczystości przedstawicielowi naszego miasta zostanie wręczona najwyższa nagroda Fundacji - Statuetka "Cała Polska czyta dzieciom". To podziękowanie za współpracę w ubiegłym roku i pomoc w zorganizowaniu w Przemyślu Centralnej inauguracji VIII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. Informując o uroczystości Pani Prezes specjalne podziękowania "za wspieranie inicjatyw na rzecz krzewienia idei czytania dzieciom" skierowała także do Koordynatorki Wojewódzkiej akcji, Pani Barbary Drwal - Demkiewicz.

Tegoroczny finał akcji odbywającej się pod patronatem honorowym Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, będzie jak zwykle okazją do podziękowania najbardziej aktywnym wolontariuszom. Gościem specjalnym Finału będzie znana pisarka Małgorzata Musierowicz, a imprezę poprowadzą Dorota Zawadzka - Superniania i Artur Barciś.

JPGCała Polska czyta dzieciom

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl