3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Matematyka sprobuj e-learningowo

Bezpłatny e-learningowy kurs matematyki dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych stworzony w ramach projektu, realizowany jest obecnie przez 400 uczniów w ramach I edycji kursów. Łączy on wygodę uczenia się w dowolnym miejscu o dowolnej porze, innowacyjne metody dydaktyczne znacznie ułatwiające poznanie nowej wiedzy oraz stały kontakt z matematykami - niezbędny w każdym nowoczesnym systemie kształcenia on-line. 

Kurs stanowi uzupełnienie treści poznawanych w szkole i ma na celu rozwinięcie kompetencji matematycznych uczniów zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Zakres tematyczny kursów został tak dobrany, aby pokazać uczniom potrzebę nauki matematyki oraz pomóc w jeszcze lepszym przygotowaniu się do matury.

Załączamy informacje, które zawierają opis projektu. Prosimy również o podjęcie z nami współpracy, co pomoże w pośrednim poinformowaniu uczniów o możliwości wzięcia udziału w bezpłatnym kursie matematyki. Wierzymy, że dzięki informacji zamieszczonej na Państwa stronie internetowej wielu uczniów dowie się o projekcie i weźmie w nim udział, podobnie, jak było to w ubiegłym roku.

Z wyrazami szacunku,
Magdalena Jakubczak
spec. ds promocji i reklamy
GINT
kom. 668255504

Biuro projektu:
ul. Kazimierza Wielkiego 58/6
30-079 Kraków
tel/fax 012 633 33 67
e-mail: 
www.hermin.edu.pl

PDFNULL (208,19KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 01-03-2010 11:27
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 01-03-2010 11:29