16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Konkurs LIPA 2010

Dyrektor Spółdzielczego Centrum Kultury „BEST” serdecznie zaprasza do udziału w XIV Ogólnopolskim i XXVIII Wojewódzkim Przeglądzie Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej LIPA 2010.

Pomysł zorganizowania przeglądu literackiego pod nazwą „LIPA” zrodził się 27 lat temu. Celem przeglądu jest przygotowanie dzieci i młodzież do aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz rozwijania aktywności twórczej.

Młodzi twórcy będą mogli porozmawiać o wyróżnionych pracach, przedstawić własne utwory i spotkać się z młodymi literatami z całej Polski. Główną nagrodą jest antologia z własnymi utworami oraz książki z indywidualnymi dedykacjami – stosownymi do charakteru twórczości nagrodzonych osób.

Termin nadsyłania prac upływa 30 czerwca 2010 roku.

Prace należy przesyłać na adres:

Spółdzielcze Centrum Kultury „Best”, ul. Jutrzenki 18, 43 – 300 Bielsko – Biała z dopiskiem Lipa 20098.

Regulamin i karta zgłoszenia oraz dodatkowe informacje dostępne są na stronie: www.sckbest.pl

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl