9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Drzwi otwarte dla Wszystkich w SP nr 5

 Jak co roku w Szkole Podstawowej nr 5 w Przemyślu odbył się Dzień Otwarty. Każdy mógł przyjść i zobaczyć nawet najmniejszy kącik. Szczególnie licznie odwiedzili nas najmłodsi - przyszli uczniowie szkoły wraz z Rodzicami. Chcieliśmy, aby poznali szkołę, oswoili się z nią, by była dla nich jeszcze bardziej przyjazna. 

Atrakcji było co nie miara. Na początku wszystkich przybyłych ciepło powitała Pani Dyrektor Małgorzata Ziober. Opowiedziała wiele ciekawostek o szkole i pokazała prezentację multimedialną ukazującą codzienne życie placówki. Przedstawiła także nauczycieli oraz pracowników szkoły. Zachęciła rodziców do zapisywania dzieci sześcioletnich do klas I.
 Następnie odbył się występy najmłodszych uczniów z oddziałów zerowych i klas pierwszych. 

 Po występach Pani Dyrektor zaprosiła wszystkich zgromadzonych na wycieczkę po szkole. Zwiedzano każdy zakątek. Dzieci i ich Rodzice bardzo chcieli poznać szkołę od podszewki. Oglądano wystawy, sale lekcyjne, korytarze i pracownie.
 Nasi Goście otrzymali gazetkę szkolną "Ploteczki z Piąteczki" oraz plakietki przygotowane przez kółko misyjne. 

Na strudzonych szkolnych wędrowców czekał poczęstunek, no i przede wszystkim - BAL KARNAWAŁOWY!  Trwał kilka godzin i udał się wspaniale. Dzieci i ich Rodzice tańczyli niestrudzenie. 

Nasza szkoła to nie tylko miejsce nauki, ale także zabawy.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

Opublikował:  | Data publikacji: 12-02-2010 13:16
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 19-02-2010 09:37