19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Uroczyste podpisanie porozumienia z mieszkańcami Krównik

W dniu 8 lutego br. Wójt Gminy Przemyśl ogłosił oficjalne wyniki przeprowadzonych w dniach od 22 do 29 stycznia br. konsultacji społecznych z mieszkańcami sołectw: Pikulice, Nehrybka, Krówniki, Ostrów i Kuńkowce w przedmiocie zmiany granic Gminy Przemyśl. W przypadku sołectwa Krówniki większość głosujących opowiedziała się za przyłączeniem wsi do miasta.
W związku z taką decyzją mieszkańców Prezydent Miasta Przemyśla organizuje w dniu jutrzejszym (10 lutego, godz. 17.00, Hotel „Albatros”) spotkanie, na którym uroczyście podpisane zostanie porozumienie pomiędzy przedstawicielami wsi a Prezydentem oraz reprezentantami Klubów Radnych Rady Miejskiej w Przemyślu. Porozumienie, podobnie jak w przypadku podpisanego w ubiegłym roku z mieszkańcami Kruhela Wielkiego, zawiera zobowiązania władz samorządowych do zrealizowania konkretnych zadań inwestycyjnych na terenie Krównik.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Krównik na to spotkanie!

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl