9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Program Przyjazny Rower

W imieniu Fundacji Partnerstwo dla Środowiska z Krakowa oraz Bieszczadzkiego Towarzystwa Cyklistów pragnę zaprosić do udziału w projekcie Przyjazny Rowerom skierowanym do instytucji, firm, obiektów noclegowych noclegowych, gastronomicznych jak również wielu innych zainteresowanych wspieranie rozwoju zrównoważonego na szczeblu lokalnym.

"PRZYJAZNY ROWEROM" (Bike Friendly) to krajowy system certyfikacji obiektów turystycznych i innych, które promują zrównoważony transport uwzględniający specyficzne potrzeby rowerzystów i turystów rowerowych. Najważniejszym celem certyfikatu "PRZYJAZNY ROWEROM" jest
długoterminowe polepszenie usług i infrastruktury dla rowerzystów oraz turystów poruszających się na rowerze po szlakach Greenway"s "Zielony Rowero Bieszczady" i "Śladami przygód dobrego wojaka Szwejka". Wśród korzyści dla firm i instytucji, które pozyskają certyfikat trzeba wymienić przede wszystkim:
otrzymanie ekologiczego znaku jakości, wyróżnienie spośród konkurencji, prezentacja obiektów na mapach i przewodnikach turystycznych a także ujednolicona promocja na stronie www.

Podobne certyfikaty są wdrażane w innych krajach europejskich – w Republice Czeskiej, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Chorwacji, na Słowacji i Węgrzech.

W załączeniu przesyłam prezentację dotyczącą certyfikatu oraz deklarację przystąpienia do projektu. Więcej informacji można znaleźć na stronach www.przyjazny-rowerom.pl i www.eko-spec.pl


Jeśli Państwa Instytucja będzie zainteresowana uzyskaniem takiego certyfikatu proszę o wypełnienie deklaracji oraz przesłanie jej pocztą mailową na adres:
lub pocztą zwykłą na adres:

Bieszczadzkie
Towarzystwo Cyklistów
ul. 29 Listopada 51/1
38-700 Ustrzyki Dolne

Po otrzymaniu wypełnionej deklaracji skontaktujemy się w celu przeprowadzenia audytu wstępnego i omówienia szczegółów współpracy.

Z poważaniem

Krzysztof Plamowski
Koordynator Lokalny "Przyjazny Rowerom"
Mail: plamowski@onet.pl
Tel. +48 693 131 033
www.bieszczady-online.pl
www.przyjazny-rowerom.pl
www.eko-spec.pl

PDFNULL (6,41MB)

DOTNULL (181,50KB)

DOTNULL (90,00KB)

DOTNULL (245,00KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 04-02-2010 09:35
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 10-07-2013 09:01