22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Odbyły się X Otwarte Zawody Narciarskie o Puchar Prezydenta Miasta

W niedzielę 31 stycznia br. na stoku narciarski w Przemyślu odbyły się „X Otwarte Zawody Narciarskie o Puchar Prezydenta Miasta”. Celem zawodów jest popularyzacja bezpiecznego narciarstwa rekreacyjnego i propagowanie aktywnego wypoczynku wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Zachęcanie do podejmowania wyzwań w sportowej rywalizacji, a także odkrywanie młodych talentów. Sędzią głównym zawodów był Mieczysław Jałocha.
Podczas zawodów Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla otrzymał od przedstawicieli Przemyskiego Towarzystwa Narciarskiego podziękowania za „determinację i konsekwencję w realizacji projektu stacji narciarskiej i terenów rekreacyjno-sportowych w Przemyślu.”
Wyniki zawodów znajdą Państwo w materiale załączonym do niniejszej informacji. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

PDFWyniki X Otwartych Zawodów Narciarskich o Puchar Prezydenta Miasta

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl