16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Plebiscyt „Przemyślanin Roku” pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla

Wystartowała czwarta edycja plebiscytu „Przemyślanin Roku” pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla. Organizatorem konkursu jest Towarzystwo Przyjaciół Przemyśla i Regionu. Do tegorocznego wydania plebiscytu nominowanych zostało 6 osób:

- Alicja Chruścicka
- Irena Śliwa
- Aleksandra Sołga
- Waleria Felczyńska
- Andrzej Berestecki
- Adam Halwa

Na właśnie te osoby można głosować wypełniając kupony zamieszczane w Tygodniku „Życie Podkarpackie” w terminie od 3 lutego do 15 kwietnia br. Kupony można wrzucać do specjalnych urn ustawionych: w Urzędzie Miejskim, Rynek 1 oraz w siedzibie Towarzystwa Przyjaciół Przemyśla i Regionu, Rynek 5.
Celem plebiscytu jest promocja osiągnięć i dokonań osób zasłużonych dla rozwoju miasta Przemyśla, przybliżenie mieszkańcom ich postaci i wybitnych osobowości, godnych naśladowania. To także okazja do uhonorowania osób, które w sposób szczególny angażują się w rozwój miasta Przemyśla. Nad prawidłowym przebiegiem plebiscytu czuwa kapituła konkursowa. Wręczenie statuetki odbędzie się tradycyjnie podczas uroczystej Sesji Rady Miejskiej w dniu 3 maja br. w sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego
w Przemyślu.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGNULL

Opublikował:  | Data publikacji: 03-02-2010 14:10
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 13-03-2012 15:10