22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Szkolenia: Sponsoring Sportowy oraz Prawne Aspekty Organizacji Imprez Sportowych - Katowice.

Agencja Marketingu Sportowego Sport Evolution zaprasza do udziału w szkoleniach dotyczących szeroko rozumianego marketingu sportowego, które odbędą się w KATOWICACH w dniach:
3-4 marca 2010- SPONSORING SPORTOWY
PUBLIC RELATIONS PROJEKTÓW SPORTOWYCH
11 marca 2010- PRAWNE ASPEKTY
ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH
szkolenia kierowane są do osób, fundacji i stowarzyszeń zajmujących się działalnością w obszarze marketingu sportowego i organizacji imprez masowych.
Wysoki poziom zajęć zapewnią wykwalifikowana kadra wykładowa, teoretyczno-warsztatowa forma zajęć, a także małe grupy uczestników dla większego komfortu i efektywności nauczania.
Udział w szkoleniach będzie tez doskonałą okazją do zapoznania się i przeanalizowania nowo zmienionych przepisów prawnych regulujących działalność w/w organizacji.

W załączeniu znajduje się szczegółowa oferta szkoleń oraz formularz zgłoszeniowy.

PDFNULL

PDFNULL

PDFNULL

PDFNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl