16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Anioły” w piętnastce

Już po raz czwarty w Szkole Podstawowej Nr 15 odbył się Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny pod hasłem: „Przylecieli Anieli”, zorganizowany przez nauczycielki ze szkolnej  świetlicy.

Tematyka konkursu nawiązywała do  minionych świąt Bożego narodzenia. Anioły, to bardzo wdzięczny temat twórczości dzieci, które mogły wykazać się nowatorskim podejściem do zadania, puścić wodze fantazji i wykazać się pomysłowością.

Prace dzieci zostały zaprezentowane na wystawie w holu głównym szkoły i cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Na konkurs nadesłano prace ze szkół podstawowych, z Przemyśla, Jarosławia i Przeworska. W dniu 15 stycznia 2010 roku odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu połączone z wręczeniem laureatom dyplomów i nagród rzeczowych.

Uroczystość uświetniły występy młodych artystów z Centrum Piosenki Dziecięcej, którzy podtrzymując tematykę świąteczną zaprezentowali nowe aranżacje kilku znanych kolęd i pastorałek.  

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl