20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy na spotkanie mieszkańców Nehrybki!

Niedawno informowaliśmy o zawieszeniu zaplanowanych spotkań w sprawie zmiany granic z mieszkańcami trzech sołectw, co było spowodowane nową propozycją Prezydenta Miasta skierowaną do Wójta Gminy Przemyśl. Ponieważ jednak na ręce Prezydenta wpłynęła dzisiaj (20 stycznia br.) prośba grupy mieszkańców Nehrybki o pilne spotkanie, dlatego podjął on decyzję o zorganizowaniu w najbliższy piątek (22 stycznia, godz. 17.00) rozmów w pomieszczeniach udostępnionych przez Prezesa ZA „Polna”.
Grupa mieszkańców Nehrybki zwróciła się z taką pilną prośbą, uzasadniając to mającymi odbyć się w najbliższą niedzielę w tej wsi konsultacjami społecznymi w sprawie zmiany granic Przemyśla. Niezależnie od piątkowych rozmów Prezydent Miasta Przemyśla oczekuje na odpowiedź Wójta Gminy Przemyśl w sprawie propozycji połączenia gmin i zaproponował w tej sprawie wspólne spotkanie w najbliższy poniedziałek (25 stycznia br.). W przyszłym tygodniu zostaną ustalone także terminy kolejnych spotkań z mieszkańcami wsi Pikulice, Ostrów i Kuńkowce.
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl