16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

KELNER - nowa jakość usług w serwisie kulinarnym

Szanowni Państwo!

    Pragniemy Państwa zaprosić do udziału w bezpłatnym dwudniowym szkoleniu organizowanym przez Urząd Miejski nt. "KELNER - nowa jakość usług w serwisie kulinarnym". Szkolenie przeprowadzone będzie przez Hotelarskie Centrum Szkoleniowe i skierowane jest do kelnerów.
Warsztaty szkoleniowe odbędą się w dniach 27 i 28 stycznia br. w Przemyskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, ul. Mickiewicza 30 (sala konferencyjna).

Prosimy o potwierdzenie udziału telefonicznie pod nr. 166752105 lub osobiście: Urząd Miejski, Wydział Kultury, Promocji i Turystyki, Rynek 1, II piętro, pok.34.

W załączniku program szkolenia.

DOTprogram szkolenia - KELNER

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl