16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Przemyślu

Już po raz 18-ty zagra w całej Polsce Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem akcja odbywa się pod hasłem "Dla dzieci z chorobami onkologicznymi". Finał WOŚP odbędzie się w styczniową niedzielę, w tym roku 10 stycznia. Jak zwykle w Przemyślu miejski sztab Finału mieści się w Młodzieżowym Domu Kultury, a jego szefem jest Dyrektor MDK Adam Król.

Kwestę w mieście prowadzić będzie 100 wolontariuszy, od godz. 16.00 w Kubie "Niedźwiadek" trwać będzie także licytacja przedmiotów ofiarowanych na aukcję. Również od 16.00 na scenie w Rynku Starego Miasta trwać będą koncerty: Zespołu "Rytm" z SP Nr 15, kapeli podwórkowych Po Prostu i Przemyskie Niedźwiadki, zespołów z Garnizonowego Ośrodka Kultury i Młodzieżowego Domu Kultury oraz zespołów działających w ramach projektu "Młodość ze Sztuką". O 20.00 tradycyjnie występy zakończy światełko do nieba.

Do akcji włączyło się jak zwykle wiele osób i instytucji, w tym m.in. POSiR: w dniu 10 I 2010 w godzinach 9.00-11.00 przejazdy koleją krzesełkową na stoku narciarskim w Przemyślu będą bezpłatne. W tym czasie przy "bramkach" na stacji pośredniej wolontariusze WOŚP ze sztabu w MDK Przemyśl będą kwestowali na rzecz Orkiestry.

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl