2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Choinki Nadziei

21 grudnia uczniowie z klasy VI c Szkoły Podstawowej nr 5 w Przemyślu, wraz z wychowawczynią – panią Haliną Huszczą, panią pedagog Moniką Lizoń – Polańską i Rodzicami, odwiedzili Dom Pomocy Społecznej w Przemyślu przy ulicy Św. Alberta. Wizyta związana była z ogólnopolską akcją „Choinki Nadziei”.

Przedsięwzięcie wsparli leśnicy z nadleśnictwa Krasiczyn, którzy dostarczyli, jak co roku, piękną pachnącą lasem choinkę. Uczniowie przystroili ją własnoręcznie wykonanymi ozdobami.

Młodzież przygotowała dla pensjonariuszy jasełka „W Stajence Betlejemskiej”. Potem nastąpiło uroczyste dzielenie się opłatkiem i składanie świątecznych życzeń. Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem domowym ciastem, które przygotowały mamy naszych uczniów.

JPGNULL

JPGNULL

Opublikował:  | Data publikacji: 07-01-2010 09:14
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 07-01-2010 09:14
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl