9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

NULL


 

 


 

Przemyski Park Sportowo – Rekreacyjny, Stok Narciarski – II etap: Snowpark i letni tor saneczkowy (Nr projektu: NEB/PL/PDK/1.1/05/434)
Okres realizacji: 2006 - 2007
Źródło finansowania: Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Sąsiedztwa Polska-Białoruś-Ukraina INTERREG IIIA / TACIS CBC
Wartość całkowita: 3 142 510,38 zł
Dofinansowanie: 1 342 977,08 zł

 

Przedmiotowy projekt miał na celu stworzenie atrakcyjnej całorocznej oferty z zakresu sportu i rekreacji dla mieszkańców miasta Przemyśla i okolic oraz turystów krajowych i zagranicznych. Dzięki jego realizacji oferta istniejącego w mieście stoku narciarskiego została wzbogacona o dodatkowe elementy.


W ramach projektu wykonano:

  1. Polanę do nauki jazdy na nartach dla najmłodszych - tzw. „Oślą łączkę” wraz z wyciągiem orczykowym o niskim prowadzeniu liny, sztucznie oświetlaną i sztucznie naśnieżaną.
  2. Letni tor saneczkowy o długości 350 m z własnym urządzeniem wyciągowym.
  3. Sonwpark w skład którego wchodzi: rynna do konkurencji halfpipe, skocznia superkicker oraz banda kończącą quartpipe, 4 raile do snowboardu.
  4. Infrastrukturę towarzysząca dla ww. elementów.


Źródło: Wydział Funduszy Europejskich i Strategii Rozwoju

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl