1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Porozumienie z PWSW

27 listopada br. podpisana została trójstronna umowa pomiędzy Gminą Miejską Przemyśl, Państwową Wyższą Szkołą Wschodnioeuropejską i Towarzystwem Budownictwa Społecznego. Jej przedmiotem jest wynajem dwóch lokali mieszkalnych w budowanych przez TBS budynkach przy ul. Moniuszki osobom, które są nauczycielami akademickimi w PWSW. Prezydent Miasta wyraził zgodę na wynajęcie mieszkań mając na uwadze rozwój państwowego szkolnictwa wyższego na terenie miasta.

Budynek przy ul. Moniuszki jest realizowany w formie pełnej własności mieszkań. Oddanie do użytkowania znajdujących się w nim 63 mieszkań zaplanowane zostało na sierpień 2010 roku.

JPGPodpisanie umowy z PWSW

Opublikował:  | Data publikacji: 10-12-2009 15:06
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 31-01-2010 10:15
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl