2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

SPOTKANIE Z RATOWNIKAMI PCK

W dniu 7 grudnia 2009 r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Przemyślu odbyło się spotkanie uczniów z Panem Zdzisławem Wójcikiem – prezesem HDK PCK „PŁOMYK” i ratownikami PCK. W czasie pogadanki uczniowie zostali uwrażliwieni na wszelkiego rodzaju zagrożenia wynikające z ryzykownych zachowań. Jesteśmy przekonani, iż nabyta wiedza w niejednej sytuacji uchroni je przed niebezpieczeństwami i umożliwi prawidłowe postępowanie.

Zajęcia praktyczne, z użyciem stetoskopu, glukometru, ciśnieniomierza, kołnierza ortopedycznego, itp. przeprowadzone przez ratowników PCK, szczególnie mocno przemawiały do wyobraźni uczniów.

Spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały prezenty od Mikołaja.

Prowadzącym spotkanie, Panu Zdzisławowi Wójcikowi, oraz ratownikom PCK- uczniom I LO w Przemyślu – Elżbiecie i Agnieszce Surdek, Katarzynie Fac, Zuzannie Horyneckiej i Kamilowi Jędruchowi składamy wyrazy uznania za aktywną i twórczą postawę, ogromne zaangażowanie i umiejętność dzielenia się swoją wiedzą z dziećmi.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

Opublikował:  | Data publikacji: 10-12-2009 14:05
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 10-12-2009 14:05
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl