11 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Salon Sukcesu połączony z wielokulturowym opłatkiem przemyskich stowarzyszeń

Kapituła Galicyjskiego Salonu Sukcesu (którą tworzą Przemyski Konwent Społeczno-Gospodarczy, Cech Rzemiosł Różnych, Przemyska Kongregacja Kupiecka, Regionalna Izba Gospodarcza, Towarzystwo Przyjaciół Przemyśla i Regionu, Stowarzyszenie  Projekt Polska, Lwowska Kongregacja Kupiecka, Centrum Kulturalne w Przemyślu) informuje o kolejnym ważnym wydarzeniu dla naszego regionu, jakim jest IV edycja Salonu połączona z wielokulturowym opłatkiem przemyskich stowarzyszeń, w dniu 20 grudnia br. o godz. 17,00 w  restauracji Marko w Przemyślu.

Gośćmi  Salonu Sukcesu będą:
Mirosław Karapyta - Wojewoda Podkarpacki
Andrzej  Matusiewicz – Przewodniczący Sejmiku Wojewódzkiego

W ceremoniale  opłatka prowadzonego  pod  przewodnictwem
J. Eks. ks biskupa  Adama Szala - reprezentującego Kościół Rzymskokatolicki uczestniczyć bedą:
- J. Eks. ks biskup dr Pasjusz - Kościół Prawosławny
- Ks Jan Tarapacki - Kościoł Grekokatolicki
- Ks. mjr Jerzy Mokrauz – Kościol Prawosławny
- Ks. Prałat  Stanisław Krzywiński - Kościół Rzymskokatolicki

Całość odbędzie się w znakomitej oprawie muzycznej chóru Irmos, Kapeli „6 złotych „ oraz wokalistki Klaudii Nałęcz-Skaleckiej. Gospodarzem Salonu jest jego pomysłodawca  Prezes Przemyskiego Konwentu - Jan Piszak. Wywiady prowadzą redaktorzy: Bogusława Pieczyńska i Jan Miszczak. Całość zakończy się tradycyjna  12 daniowa kolacja wigilijna, przygotowana przez restaurację "Marko" w Przemyślu. Udział w Salonie i opłatku zapowiadają znani w regionie  przedstawiciele  mieszkańców, samorządowcy i politycy.

Kapituła  uważa, że  podzielenie się opłatkiem połączone ze  szczerymi życzeniami  w  oraz wspólna sąsiedzka kolacja wigilijna jest tym co powinno łączyć i zbliżać wszystkich mieszkańców regionu, bez względu na pochodzenie, wyznanie i  reprezentowane  interesy grup społecznych.

W związku z powyższym uprzejmie zapraszamy do udziału w opłatku wszystkich chętnych przedstawicieli stowarzyszeń. Ze względu na duże zainteresowanie i  ograniczona ilość miejsc uprzejmie prosimy odwrotną rezerwacje zaproszeń (Ryszard Miloszewski - Prezes Przemyskiej Kongregacji Kupieckiej, tel.  609 440 774).

Do zaproszenia dołączamy kartę konsumpcyjną kolacji wigilijnej przygotowywanej przez restaurację  "Marko" w wysokości 30 zl/osoba.

Serdecznie zapraszamy
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl