7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dwa nowe busy do przewozu osób niepełnosprawnych

W listopadzie br. Prezydent Miasta Przemyśla zawarł umowy na dofinansowanie przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zakupu dwóch 9-cio osobowych samochodów przystosowanych do przewozu osób na wózkach inwalidzkich.
Dofinansowanie ze środków PFRON odbywa się w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami II”, a jego beneficjentami są: Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy Nr 1 oraz Caritas Archidiecezji Przemyskiej Obrządku Łacińskiego. W obu przypadkach PFRON pokrywa 50% kosztów projektu, tj. na zakup pierwszego samochodu 65 tys. zł (drugą połowę pokrywa budżet miasta) i 50 tys. na zakup drugiego (drugą część pokrywa Caritas).
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl