7.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Inwestor z Hongkongu zainteresowany inwestycją w Polsce

Prywatny inwestor z Hongkongu zainwestuje w działającą, prywatną firmę z sektora małych i średnich przedsiębiorstw posiadającą potencjał rozwojowy i zainteresowaną rozszerzeniem działalności na nowe rynki. Inwestycja miałaby na celu zwiększenie kapitału firmy, w celu rozwoju oferty firmy i zdobycia nowych rynków zbytu. Inwestor oferuje finansowanie przedsięwzięcia związanego z rozwojem oraz pomoc w zarządzaniu. Inwestor posiada ugruntowaną pozycje na rynku Chińskim, doświadczenie w biznesie międzynarodowym, logistyce i transporcie. Inwestor zainteresowany jest inwestycją o charakterze długoterminowym, która zapewniłaby dywersyfikację jego portfela inwestycyjnego. Inwestor nie jest zainteresowany inwestycjami w projekty o charakterze „start up”, czy nowe technologie będące dopiero w fazie opracowywania.

Rodzaj Inwestycji: Zakup większościowego pakietu udziałów

Preferowane sektory: ochrony środowiska, gospodarowanie odpadami, zasoby naturalne, technologie przyjazne środowisku, przemysł chemiczny, opakowaniowy. Inwestycja w inne sektory jest również rozważana.

Kontakt:
Piotr Sierak
Tel: 022 357 74 05
Email:

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl