20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ogólnopolska Akcja Zmian Ustawodawczych Na Rzecz Winiarstwa

Podczas "Dni Zielonej Góry - Winobranie 2009", z inicjatywy plantatorów winnej latorośli, zrodziła się inicjatywa obywatelska doprowadzenia do zmian ustawodawczych na rzecz umożliwienia sprzedaży polskiego wina gronowego. Prezydent Miasta Zielona Góra, za pośrednictwem Prezydenta Miasta Przemyśla zachęca i zaprasza do udziału w tym przedsięwzięciu. Aby projekt propozycji zmian prawa w tym zakresie mógł trafić pod obrady Sejmu, potrzebne jest zebranie 100.000 podpisów.

Ze względu na rozmiar akcji inicjatorom zależy, żeby miała ona ogólnopolski charakter, stąd jej nazwa: Ogólnopolska Akcja Zmian Ustawodawczych Na Rzecz Winiarstwa. Szczegółowe informacje jej dotyczące są dostępne na stronie internetowej  www.ustawawiniarska.pl Listy poparcia są dostępne również w holu Urzędu Miejskiego, Rynek 1, przekazane zostały także lokalnym producentom wina z prośbą o rozpropagowanie idei. Wypełnione listy poparcia powinny trafić na adres Urzędu Miasta Zielona Góra w terminie do 4 grudnia br.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl