16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ogólnopolskie zawody break dance

Stowarzyszenie "Młodość ze sztuką" zaprasza na Ogólnopolskie Zawody Break Dance.
28 listopada 2009r., o godz. 15.00 w Hali Sportowej Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji będzie można obejrzeć zmagania taneczne ekip break dance, które zaprezentują swoje możliwości.


BBoy ORYGINALLY to druga impreza break dance w Przemyślu stworzona z myślą o ekipach, które chcą pokazać swoją oryginalność.
Zawody organizowane są w ramach projektu "...aby żyć, a nie tylko istnieć...", który jest realizowany przez Stowarzyszenie i dofinansowany z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.


 "...O tańcu nie da się pisać [...] taniec trzeba tańczyć"- zapraszamy na zawody, gdzie królować będzie taniec, muzyka i zabawa. W przerwie zawodów wystapi również Najduch i WAKE UP ADINA.


Szczegóły na stronie: www.mlodosczesztuka.pl i na plakatach.

JPGBBoy ORYGINALLY - plakat

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl