6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ogólnopolska Kampania Społeczna "Dzieciństwo bez przemocy"

Gmina Miejska Przemyśl włączyła się w działania ogólnopolskiej kampanii społecznej „Dzieciństwo bez przemocy”, której celem jest m.in. uświadomienie negatywnych następstw stosowania kar fizycznych wobec dzieci oraz promowania pozytywnych metod wychowawczych.
W ramach kampanii planowane są warsztaty dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym pn. „Bez klapsa – jak z miłością i szacunkiem wyznaczyć dziecku granice”.
W sprawach dot. szczegółów informacji udzieli ambasador i koordynator kampanii na terenie miasta Przemyśla – Pani Edyta Witkowska–Mazurek, dyrektor Ośrodka Opiekuńczo – Adopcyjnego w Przemyślu przy ul. Jasińskiego 1.
Tel. (016) 678 82 55, e – mail: oaop@op.pl.
 

 

JPGPlakat

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl