1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej Nr 5 w Przemyślu

W dniu 29 października 2009 r. w Szkole Podstawowej nr 5 im. Bohaterów Września w Przemyślu odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych.

Dzieci odbyły wspaniałą podróż, wędrując do Krainy Śpiewu i Tańca, Krainy Miłości i Krainy Mądrości. Odwiedzając każdą z krain, uczniowie prezentowali swoje umiejętności taneczne, muzyczne i recytatorskie, wykazały się wiadomościami na temat miłości do ojczyzny oraz ogólną wiedzą, dotyczącą życiowych wartości i mądrości.

Do Szkolnej Rodziny, pierwszoklasistów wprowadzał tajemniczy czarodziej, który magicznymi sposobami oprowadzał je po każdej z krain. Dzieci w odświętnych strojach doskonale się bawiły, a na koniec uroczystości otrzymały kolorowe dyplomy potwierdzające przyjęcie ich do społeczności szkolnej.

Pani dyrektor Małgorzata Ziober zapoznała dzieci z historią szkoły, która należy do jednej z najstarszych szkół na terenie Przemyśla.

Pełni wrażeń uczniowie, po zakończeniu pasowania udali się na poczęstunek do swoich klas.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

Opublikował:  | Data publikacji: 16-11-2009 11:01
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 16-11-2009 11:01
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl