22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Szkolenie dla branży hotelowej

Pragniemy Państwa zaprosić do udziału w bezpłatnym dwudniowym szkoleniu organizowanym przez Urząd Miejski nt. ”Obsługa klienta – standardy, techniki i procedury obsługi gości przez służby hotelowe”. Szkolenie przeprowadzone będzie przez Hotelarskie Centrum Szkoleniowe i skierowane jest do przedstawicieli branży hotelowej. Warsztaty szkoleniowe  odbędą się w dniach 16 i 17 listopada br. w Bazie Dydaktyczno – Hotelowej „Belferek”, ul. Kraszewskiego 7a, 37-700 Przemyśl (sala nr.5).

W załączeniu znajduje się program szkolenia.

Proszę o potwierdzenie udziału telefonicznie pod nr 016 675 21 05 lub osobiście: Urząd Miejski, Rynek 1, II piętro pok. 34.

Liczba miejsc ograniczona.

 
Z poważaniem

 

Jan Jarosz

 
Naczelnik Wydziału Kultury, Promocji i Turystyki

DOTNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl