20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy na Przemyską Galę Taneczną

Już w sobotę 24 października br. Szkoła Tańca „A-Z” oraz Przemyska Fundacja Rozwoju Tańca serdecznie zapraszają na „Przemyską Galę Taneczną” oraz IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla”. Na parkiecie Hali Sportowej Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji pierwsze pary zaprezentują się już o godzinie 10.00.
Podczas sobotnich zmagań odbędą się 2 odrębne turnieje taneczne: Przemyska Gala Taneczna - IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla”. Jest to wydarzenie o zasięgu międzynarodowym. Wśród zaproszonych par tanecznych z całej Polski są również zapraszani przedstawiciele innych krajów, m.in. Węgier, Słowacji, Niemiec i Ukrainy. Imprezy te cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony samych tancerzy, jak i tych którzy przyjeżdżają kibicować i podziwiać tancerzy. Wydarzenie to promuje taniec towarzyski i miasto Przemyśl w Polsce i poza granicami Polski.
Drugi turniej to Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tym turnieju o zwycięstwo - tytuł mistrzowski - rywalizować będą najlepsze pary taneczne z regionu podkarpackiego w klasach B, A, S.
Rozgrywki turniejowe uświetnią pokazy taneczne w wykonaniu : „FORMACJI TANECZNEJ A –Z” - Wicemistrzów Polski Formacji Tanecznych 2009 w stylu latin oraz grupy tańca nowoczesnego „DANCE 4 FANS CLUB” ze Szkoły Tańca A-Z – również finalistów „GRAND PRIX POLSKI 2009”. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGNULL

JPGNULL

Opublikował:  | Data publikacji: 23-10-2009 08:58
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 02-02-2010 10:35