19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy na V Ogólnopolski Festiwal Wokalno-Instrumentalny Osób Niepełnosprawnych

W dniach od 20 do 23 października br. serdecznie zapraszamy mieszkańców Przemyśla na „V Ogólnopolski Festiwal Wokalno-Instrumentalny Osób Niepełnosprawnych”. Patronat nad tym wydarzeniem objął Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla oraz Jacek Wojtas Podkarpacki Kurator Oświaty. W programie tego wydarzenia znalazł się cykl następujących koncertów:

21.10.2009 – godz.17.00 – „EDEN EXPRESS” – sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego.
22.10.2009 – godz. 12.00 – „Rusinowski & Iwaneczko Band” – sala widowiskowa Centrum Kulturalnego w Przemyślu.
23.10.2009 – Koncert Galowy Uczestników Festiwalu – sala widowiskowa Centrum Kulturalnego.

Organizatorami tego przedsięwzięcia są: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 w Przemyślu, Towarzystwo Walki z Kalectwem Oddział Przemyśl, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki „Zamek”, Centrum Kulturalne w Przemyślu oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Przemyślu. Na wszystkie koncerty wstęp wolny.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta


×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl